KGHM notowania

Miedź ( Cu, łac. cuprum ) – pierwiastek chemiczny. Ze względu na duże zapotrzebowanie miedź stanowi materiał strategiczny. Przoduje w wydobyciu  Chile 5,52 mln ton, Peru 1,28 mln ton, Chiny 1,15 mln ton, USA 1,12 mln ton, Australia 900 tys. ton | cena miedzi aktualna ….

Notowania miedzi on-line 24h

aktualna cena spot metalu: 2021-08-03 04:33:11

Aktualna cena

1,06 PLN
↓↓

Maks. Dzienne

1,07 PLN

Min. Dzienne

1,06 PLN

Zmiana [%]

↓↓
0,00 PLN (-0,10%)
Kurs miedziAktualna cena miedziZmiana spot
Cena miedzi za Gram 0,03 PLN/g0,00 PLN (-0,10%) ↓↓
Cena miedzi za Uncje 1,06 PLN/oz0,00 PLN (-0,10%) ↓↓
Cena miedzi za Kilogram 34,22 PLN/kg-0,04 PLN (-0,10%) ↓↓
Aktualny kurs Miedzi w czasie rzeczywistym | Notowanie MIEDZI | Wykres Miedzi | Aktualizacja najnowszych cen spotowych miedzi – Grupa Mennica Rosenberg. Wykres cenę miedzi. SPRAWDŹ i przeanalizuj dane dla Twoich potrzeb inwestycyjnych. Odkryj kurs LPPM MIEDŹ, który jest ustalany on-line 1098 razy dziennie. Zobacz historyczne ceny tego rzadkiego i szlachetnego kruszca. Dowiedz się więcej o różnych czynnikach, które mogą mieć wpływ na cenę miedzi za gram i uzyskaj dostęp do wiedzy niezbędnej do podejmowania świadomych decyzji inwestycyjnych.

Kurs Srebra

97,32 PLN
0,23 PLN

Kurs Złota

7 001,81 PLN
5,78 PLN

Kurs Miedzi

1,06 PLN
0,00 PLN

Kurs Palladu

9 593,50 PLN
5,86 PLN

Kurs Platyny

4 027,81 PLN
-0,44 PLN

Kurs Rodu

70 979,84 PLN
-298,16 PLN


ostatnia aktualizacja kursu miedzi: 2021-08-03 04:33:11


Źródło : London Bullion Market Asscociation oraz Bank Światowy

Jak można zainwestować w MIEDŹ ?

Aktualnie nie ma funduszu inwestycyjnego lub Mennicy dostępnej na Polskim rynku nastawionej konkretnie i wyłącznie na zmiany ceny miedzi czy srebra. Aby „wsiąść do tego pociągu” musisz skorzystać z oferty domu maklerskiego, który oferuje instrumenty oparte na cenie konkretnego metalu ( np. ETF lub certyfikaty strukturyzowane ) lub zakupić kruszec w formie fizycznej. Aby zobrazować sobie różnice pomiędzy inwestycjami w poszczególne kruszce przedstawiamy wyniki hipotetycznej inwestycji w MIEDŹ od września 2011 roku w iryd bądź pallad.  Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

Gdzie kupić metal i sztabki miedzi ? 

MIEDŹ fizyczna występuje na rynku i jest sprzedawana tylko i wyłącznie w sztabkach.  Wynika to z selektywności produktów z tego metalu. Miedziane sztabki są produkowane w różnych krajach, jednak większość z nich pochodzi z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii, Chin i Republiki Południowej Afryki. Najpopularniejszą i najbardziej rozpowszechnioną sztabką jest Szwajcarska LeipZiger. Inwestycja jest zwolniona z podatku od dochodów kapitałowych ( potocznie zwany w Polsce podatkiem Belki ).  Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

Pod względem masy większość sztabek występuje o masie 1 kilogramai ( 1000 grama ) , ale czasami są one dostępne w większych rozmiarach jak 5 kilo. Można się również spotkać przy nazwie/opisie sztabek oznaczeniem ‘oz’, który jest niczym jak skrótem tłumaczenia z języka angielskiego słowa uncja. MIedziane sztabki są dostępne w rozmiarach części uncji, wielokrotności jednej uncji trojańskiej oraz gramów lub kilogramów, i ponownie jako części lub wielokrotności tych jednostek wagowych.

Kurs Miedzi w walutach PLN/USD/EU | – aktualne non-stop

Miedź i sztabki miedzi na giełdzie metali w Londynie notują wzrosty po komentarzach bankierów z Fed. Metal w dostawach 3-miesięcznych zyskuje 1,3 proc. do 10.082,00 USD za tonę – podają maklerzy. Na Comex w Nowym Jorku miedź zwyżkuje o 0,39 proc. do 4,5487 USD za funt. …. Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

Inwestorzy przystąpili do zakupu metali po komentarzach bankierów centralnych z amerykańskiej Rezerwy Federalnej na temat inflacji na świecie. Twierdzą oni że spodziewają się przejściowej niż trwałej presji cenowej w USA, związanej z ożywieniem gospodarczym w tej największej gospodarce na świecie.

Wzrosty cen miedzi notowane w ostatnich 2 tygodniach “zachwiały się” w związku z obawami, że rosnąca inflacja może wpłynąć negatywnie na globalne ożywienie gospodarcze. Z kolei władze Chin zintensyfikowały wysiłki, aby powstrzymać gwałtowny wzrost cen surowców. Analitycy prognozują, że ceny miedzi będą wspierane jednak przez utrzymujące się zakłócenia w dostawach rud miedzi z kopalń w Ameryce Południowej i odbudowę popytu. …. Czy Oraz  Ponieważ. Dlatego. Już. Od razu. Kup.Iż. Teraz.

ANALIZA Kursu miedzi na www.mennica-rosenberg.pl

Na wykresie kursu miedzi w Mennica Rosenberg można zapoznać się z historycznymi cenami miedzi. Od roku 2008 dane dostępne są w czterech różnych przedziałach czasowych: 1 dzień, 1 miesiąc, 1 rok i kursy historyczne. Przeglądać możemy ceny w gramach, kilogramach lub uncjach, pozwala to odnaleźć cenę, której szukasz w wybranym okresie czasu i jest Tobie potrzebna przy analizie danych historycznych oraz pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji inwestycyjnej.

Formularz kontaktowy – aktualna cena miedzi

Zapytaj on-line pracownika Mennicy o aktualny kurs miedzi i cena miedzi | Dostępne na portalu  Mennica Rosenberg sp. z o.o.
Sending
User Review
4.64 (39 votes)